Biz KimizÇözüm ortaklarımız ve çalışanlarımızla birlikte 100+ kişilik bir aileyiz...

Selim Güray Çelik

Yönetici Ortak,YMM

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu ve ABD ‘de University of Illinois’de finans dalında yüksek lisans yaptı.  

Kariyerine Hazine Müsteşarlığı’nda başlayan Çelik, daha sonra BDDK’da Başmurakıp-Daire Başkanı olarak görev yapmış, Ziraat Bankası Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Baş Yardımcısı görevleri ile kariyerine devam etmiştir. Çelik, Kasım 2013’te Şekerbank T.A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almıştır. Görev aldığı pozisyonlara ilave olarak bir çok finansal kuruluşta yönetim kurulu başkanlığı ve üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

İngilizce bilen Çelik, kariyerine Eylül 2019 tarihinden bu yana GCCG şirketinde yönetici ortak olarak devam etmektedir.

Fatih Tepeaşan

Yönetici Ortak

Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu.

Eğitimi sonrasında yerli ve yabancı birçok şirkete danışmanlık ve avukatlık hizmeti verdi. Ulusal ve uluslararası sözleşmeler ve ticari işlemler, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, şirket yapılandırması, birleşme ve devralmalar, enerji/yenilenebilir enerji, rekabet, iş hukukundan kaynaklanan uyuşmazlıklar, idare hukuku,  fikri mülkiyet, kişisel verilerin korunması, icra, iflas ve tahkim gibi konularda uzmanlaşan Tepeaşan, Eylül 2019 dan bu yana GCCG şirketinde yönetici olarak görev yapmaktadır.